Midas Auto to serwis maniaków motoryzacyjnych.

O stronie

midasauto

Mam na  imię Paweł, a gronie motoryzacyjnym posługuje się pseudonimem Midas. Jestem maniakiem motoryzacji od zawsze. Skończyłem szkołę samochodową, pracuje w branży, ścigam się czym się da i gdzie się da. Prowadziłem Ferrari F430,  nie raz ścigałem się Subaru Impreza FX jak i WRX. Hobbystycznie zajmuje się tuningiem orz różnego rodzaju modyfikacjami, od nagłośnienia po efekty wizualne.

Na tym serwisie będa poruszane problemy dotyczące nagłośnienia w samochodach oraz zawodów Car Audio, problemy modyfikacji samochodów – wraz z praktycznymi wskazówkami, dokładnymi zdjęciami oraz schematami graficznymi. W osobnym dziale będę publikował informacje o najgorętszych nowinkach w sieci, czyli o modyfikowanych pojazdach znacznie ponad obowiązujące standardy.

Serwis złożyłem ponieważ będąc stałym użytkownikiem różnych forów motoryzacyjnych, potrzebuje miejsca w którym zbiorę wszystkie swoje artykuły, rozmyślania czy wnioski które nasunęły mi się po latach bycia w branży. Jeśli jesteś zainteresowany wymianą informacji odezwij się do mnie, jeśli chciał byś się pościgać na pewno się jakoś dogadamy. Wszelkie opinie, pomysły na rozwój serwisu mile widziane.

Szerokości.